«Компанія «Житомиравтотранс» сьогодні

«Компанія «Житомиравтотранс» сьогодні

 

Враховуючи те, що Житомир є одним з найбільших транспортних вузлів України, через нього проходить достатньо багато автомобільних та залізничних шляхів. Саме він поєднує такі важливі автошляхи з міста Києва до населених пунктів західної частини нашої країни, а також сполучає столицю з багатьма містами Європейського союзу.

      

Автостанції, підпорядковані ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс», мають зручне розташування відносно інших відправних точок, а також біля більшості з них розташовані залізничні вокзали, що дає можливість ефективніше та раціональніше спланувати поїздку. Найактивнішими користувачами транспортних сполучень є туристи. Вони часто використовують та поєднують послуги автостанцій з пересадкою на інші види сполучення.

Окрім того, кожного року багато туристів відвідують Житомир. Для того, щоб перевезення у будь-яку точку України та Європи були доступними, вже багато років наша Компанія збільшує маршрутну мережу. Для своїх пасажирів ми зробили комфортні умови перебування на автостанції, вільний доступ до візуальної інформації та розширили можливість поїздок за кордон. На автостанціях облаштовані умови  перебування та проведення часу в очікуванні рейсу для всіх пасажирів, у тому числі з обмеженими фізичними можливостями. Для останніх працює необхідне обладнання для виклику персоналу, облаштовані спеціальні квиткові каси, пандуси та вбиральні. Весь персонал автостанцій пройшов підготовку з надання допомоги людям з обмеженими можливостями. Для всіх відвідувачів без виключення є можливість в залі очікування ознайомитись з розкладом руху автобусів, отримати інформацію про вартість проїзду, скористатись камерою схову, безкоштовним wi-fi, а також додатковими послугами – придбати супутні товари, газети, журнали чи насолодитись свіжою випічкою з чаєм або кавою.

Автостанції ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс» – це зручність, доступність, сучасність та розвиток кожного дня! Кожен охочий може придбати квиток на проїзд у касах автостанції.

На офіційному сайті Компанії – avtotrans.zt.ua, пасажир має можливість переглядати в реальному часі розклад руху автобусів, наявність вільних місць, а також придбати квиток онлайн.

 

 

Для активних і сучасних на сайті доступний мобільний додаток, який дає змогу відслідковувати рейси та купувати квитки будь де. Додаток на телефон можна завантажити у спеціалізованих магазинах для вашої оперативної системи.

Ми завжди дбаємо про своїх пасажирів!

Чекаємо на Вас!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Понеділок, 17 Січня, 2022