ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс»
Автовокзал «Житомир»

м. Житомир, вул. Київська, 93

тел.: (0412) 41-23-03 – довідкова служба;

моб.: (097) 126-94-52 – диспетчер.

Сектор міжнародних перевезень:

(096) 973-83-56

(050) 313-99-82

Міжнародні рейси

Slide-1 Slide-2 Slide-3 Slide-4 Slide-5 Slide-6 Slide-7 Slide-8 Slide-9 Slide-10 Slide-11 Slide-12 Slide-13 Slide-14 Slide-15 Slide-16 Slide-17

В Україні дедалі більше набирають популярності міжнародні автобусні маршрути, а з можливістю подорожувати до Європейського союзу за допомогою лише одного біометричного паспорта, такі маршрути просто переповнені пасажирами. Кожного дня українці їдуть на екскурсії, до родичів або на навчання до країн Європи. Влітку рейси переповнені бажаючими відпочити на морі, а зимою такими пасажирами, котрі обожнюють активний відпочинок на снігу – лижі, сноуборд та санчата. Подорожують цілими сім’ями.

ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс» активно підтримує бажання кожного пасажира побачити щось нове, розвиватися та розширювати кругозір. Окрім самостійного розвитку на місцях, ми бронюємо та продаємо квитки на міжнародні автобусні маршрути у більш ніж 20 країн Європи.

Будь хто може скористатися можливістю і завітати до сектору міжнародних перевезень Житомирської автостанції №1 (адреса: вул. Київська, 93, м. Житомир, І поверх), отримати необхідну інформацію та придбати квиток у такі країни, як Польщу, Німеччину, Іспанію, Італію, Чехію, Францію та інші.

Каса продажу міжнародних квитків працює у звичному режиму, як і каси сполучень по Україні. Окрім цього, ви маєте можливість скористатися зручним сайтом avtotrans.zt.ua, де в розділі «МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ» можна дізнатись контактні номери телефонів та режим роботи сектору міжнародних перевезень, детальний перелік країн та населених пунктів, до яких курсують автобуси з Житомирської автостанції №1.

Сучасне обладнання автостанції, інформаційне забезпечення, інтерактивність кас та зала очікування допоможуть вам швидко підібрати рейс та купити квиток.

Подорожі – це прекрасно. У світі ще є багато країн, цікавих міст та краєвидів, які захоплюють дух і залишаються в пам’яті на все життя.

Ви вибираєте куди хочете поїхати, а ми допоможемо підібрати маршрут та рейс з найкращою ціною і дамо змогу вам здійснити давні мрії та побачити світ своїми очима!