ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс»




Автовокзал «Житомир»

м. Житомир, вул. Київська, 93

тел.: (0412) 41-23-03 – довідкова служба;

моб.: (097) 126-94-52 – диспетчер.

Сектор міжнародних перевезень:

(096) 973-83-56

(050) 313-99-82

#1: Правила користування стаціонарною камерою схову

  1. На зберігання приймаються речі незалежно від наявності у власника проїзних документів.
  2. За зберігання речей у камері схову з їх власника справляється плата за одне місце на добу, розмір якої визначається Наказом по Товариству.
  3. Одне місце камери схову: 100 х 50 х 30 см., вагою від 10 до 40 кг. При здачі у камеру схову великогабаритних речей плата стягується з розрахунку кількості займаних місць або ваги.
  4. Поклажодавцеві видається зданий на зберігання багаж (речі) після пред’явлення ним багажної квитанції та жетону або ключа, в залежності від виду камери схову.
  5. Не дозволяється приймати на зберігання гроші, коштовності, продукти харчування, поклажу з вибуховими, отруйними, вогненебезпечними, їдкими, сморідними, наркотичними та іншими небезпечними речовинами, а також речі, що можуть забруднити камеру схову та предмети, які в ній зберігаються.
  6. У разі коли пасажир втратив багажну квитанцію, жетон або ключ, що підтверджує факт здачі речей на зберігання, здана до камери схову річ видається поклажодавцеві після пред’явлення доказів належності йому такої речі та документів, що засвідчують особу (паспорт) з оформленням відповідного акту та відшкодування вартості жетону, ключа.
  7. У разі здавання речей до камери схову з оголошенням цінності зберігач має право вимагати пред’явлення речей для визначення їх справжньої вартості. У разі відмови пасажира пред’явити речі для огляду або незгоди з оцінкою їх дійсної вартості речі до камери схову не приймаються.
  8. Зберігач зобов’язаний зберігати речі один календарний місяць. Дії щодо забутих, знайдених і нерозпізнаних речей регулюються Цивільним кодексом України.
  9. За зберігання знайдених речей, а також за зберігання речей, вилучених з камер схову після встановленого строку зберігання, з їх власника справляється плата у разі їх розпізнання.
  10. Збитки, завдані поклажодавцеві внаслідок втрати, нестачі або пошкодження речі, зданої до камери схову, відшкодовуються протягом доби з моменту пред’явлення вимоги про їх відшкодування у разі доведення вини зберігача.

Правила складені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №176 від 18 лютого 1997 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».